Strandholm 9 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Faxe - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Faxe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Faxe er to af de nyeste boliger, der er kommet til salg, villaen på Strandholm 9, Mosebølle, og huset på Rønnedevej 33B. Begge boliger tilbyder attraktive muligheder for potentielle købere.

Villaen på Strandholm 9 er en rummelig ejendom med et areal på 176 m², fordelt på 6 værelser. Med en imponerende grundstørrelse på 7937 m², tilbyder denne bolig masser af udendørsplads. Ejendommen er sat til en pris på 5.195.000 kr.

Rønnedevej 33B byder på en villa til en mere overkommelig pris på 2.995.000 kr. Villaen har et areal på 154 m² med 5 værelser. Grundarealet er på 1663 m², hvilket også giver pænt med plads omkring boligen til udendørsaktiviteter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga