Månevænget 9 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Faxe - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Faxe. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Faxe er der kommet to nye villaer til salg. Den ene bolig er beliggende på Månevænget 9. Denne villa har et areal på 156 m² fordelt på 5 rummelige rum, og den ligger på en grund på 1578 m². Med en udbudspris på 3.195.000 kr. er det en attraktiv mulighed for mange.

Den anden villa, der er tilgængelig, ligger på Birkevej 5. Denne ejendom tilbyder mere plads med 196 m², også fordelt på 5 værelser, og er placeret på en grund på 1000 m². Prisen for denne villa er 2.795.000 kr., hvilket gør den til et interessant alternativ i området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga